AS "BMGS"

Jau 70 gadus mēs palīdzam saviem klientiem īstenot dzīvē sarežģītākos un pārdrošākos projektu risinājumus hidrotehniskās būvniecības, dzelzceļa izbūves, civilās un industriālās celtniecības jomā. Mēs vadāmies pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un precīzi ievērojam noteiktos darbu izpildes termiņus. Katrs mūsu objekts kļūst par unikālu apliecinājumu laikmeta sniegtajām būvniecības iespējām. Mēs ticam, ka jebkuri sasniegumi ir visas komandas mērķtiecīga darba un kopīgo centienu rezultāts. Tieši tāpēc lielu uzmanību pievēršam pastāvīgai un kompleksai uzņēmuma attīstībai visos līmeņos.

Atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem ir izstrādāta integrētā ražošanas vadības sistēma, kas ir AS Inspecta Latvia sertificēta. 

company.chronicle.label

Prioritārie virzieni

Ostu būves

Tilti un estakādes

Jebkura veida pāļu pamati

Dzelzceļa būves

Betona un saliekamo dzelzsbetona konstrukciju ražošana

Ģeotehniskā izpēte un projektēšana

Vadība
Svetlana Afanasjeva
Valdes priekšsēdētāja
Rūdolfs Bubinduss
Valdes loceklis
Misija

Mēs esam uzticami biznesa partneri, ievērojam spēkā esošo likumdošanu un atbalstām godīgu konkurenci. Veicot būvdarbus, mēs saudzīgi izturamies pret dabas resursiem un enerģijas avotiem, pieturoties pie augstiem darbu izpildes kvalitātes un drošības standartiem. Mūsu prioritāte ir mūsu klienti, tāpēc ilggadēju sadarbību uzskatām par labāko apliecinājumu mūsu augstajai darba kvalitātei un nevainojamai reputācijai. 

Finanšu rādītāji

Kopējais netto apgrozījums
mlj. EUR

Latvijā

Arvalstīs

Pamatlīdzekļi
mlj. EUR

Pašu kapitāls
mlj. EUR

Štata darbinieki